شما اینجا هستید: خانه / سیاه مشق های یک دیوانه / آن دلقک منم
آن دلقک منم

آن دلقک منم

Pantaloon

روبروی پزشک نشست . مرد غمگین لب های ناتوانش را باز کرد و از غم هایش گفت . پزشک تنها گوش می داد و از ویرانی اش می گفت : من خیلی غمگینم . دیگر نمی توانم شاد باشم . معجزه خنده را از یاد برده ام . دیگر هیچ اتفاقی مرا خوشحال نمی کند .من … پزشک برایش نسخه پیچید با مرد غمگین حرف زد تا غم هایش را فراموش کند . مرد رفت تا شاد شود ….
مرد روبروی پزشک نشسته بود ویران تر . نسخه علاج نبود . هنوز خنده دور ترین رویداد تاریخ بود و شادی غریب ترین واژه دنیا . پزشک نسخ ایی تازه نوشت و مرد رفت که شاد شود .
مرد چهر ه ایی آشنا داشت . باز بار دیگر و هربار ویران تر و همان حرف ها . خنده دور تر رفته بود . و قتی دهان باز کرد پزشک تمام قصه را از بر بود . نیازی به زبان نبود . حرف نمی خواست کلمه بی مفهوم بود .
بازم خوب نشدم . هنوزم نمی خندم . دارو ها جواب نمی دهند . پزشک نسخه دیگری نداشت . به او خیره شد و گفت : تو اکنون به جایی رسیده ایی که تاکنون چند نفر قبل از تو به آن دچار شده اند . من نسخه ایی دیگر برای تو ندارم و لی مطمئن هستم تو درمان میشوی . در تمام این سالها فقط چندنفر مانند تو دیده ام و هر بار که نسخه هایم نتیجه نمی دهند من از آخرین راهکار استفاده می کنم . پشت این کوه ها دلقکی زندگی می کند. او شاد ترین مردیست که در دنیا می توانی پیدا کنی . این دلقک معجزه می کند . تنها راه نجات تو همین است . پیش آن دلقک برو تنها او می تواند کاری کند که غم هایت را فراموش کنی . ….
مرد در چشم های پزشک خیره ماند . بغضی کرد و گفت : آن دلقک منم

درباره محمد

عاشق فناوری ام و طراحی سایت میکنم، از بدقولی بیزارم و خوش قلب و ساده هستم ، همه چیز رو واسه همه میخوام و حسود نیستم ، از آدمهای تازه به دوران رسیده و نمک نشناس متنفرم ! تنهایی رو ترجیح میدم به اینکه با کسایی باشم که سوهان روحم هستند ، برای خودم زندگی میکنم و حرف مردم به هیچ عنوان برام مهم نیست ، راحت نه میگم و تعارفی نیستم ! مسافرت و عکاسی و شب نشینی رو دوست دارم ...

8 دیدگاه ها

  1. بـدترین کاری که یه نفـر می تــــــونه با دلت بکنـه اینـه کـه باعـث بشـه دیگـه ذوق نکنـی

    از بــودن هیچـــــــکس…

  2. mifahmam chi migi, ama …

  3. همیشه بادیدن فیلم های کمدی یا کسانی که دیگران را میخندانند دراعماق وجودم یک حس غمگین بمن دست میده. نمیدونم چرا؟ ولی اکثرن یک فکر به ذهنم میرسه که آنها درحالی که سعی در خنداندن ما دارند خود غمگینند.وخودم ناراحت میشم!

  4. سلام محمد جان خیلی خوشم اومد امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید

  5. خوشبختانه اون دلقک من نیستم

ارسال پاسخ به مطلب

Your email address will not be published.فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد *

*

رفتن به بالای صفحه