شما اینجا هستید: خانه / ایران گردی / پل معلق پیرتقی بلندترین پل معلق ایران
پل معلق پیرتقی بلندترین پل معلق ایران

پل معلق پیرتقی بلندترین پل معلق ایران

اگر از علاقمندان طبیعت و دوستداران هیجان هستید از شما دعوت میکنیم که سفری به شهرستان خلخال داشته باشید تا هیجان ایستادن بر بلندترین پل معلق ایران را تجربه کنید.

پل معلق پیرتقی

پل معلق پیرتقی خلخال

پل معلق پیرتقی در نزدیکی بخش هشتجین از توابع شهرستان خلخال قرار دارد که در محلی به نام دربند مشکول واقع است . راحت ترین مسیر رفتن به این محل این است که از خلخال به سمت سه راه سرچم حرکت کنید بعد از گذاشتن از شهر کیوی و سه راه فیروز آباد 12 تونل پیش روی شماست که بین تونل 9 و 10 سمت راست یک قهوه خانه موجود است که یک جاده خاکی در کنارش موجود است. آن جاده خاکی را حدود 300 متر با ماشین طی کنید. درختی را در کنار چشمه ای خواهید دید . پیشنهاد میکنیم ماشینتان را زیر سایه آن درخت پارک کرده و پیاده تا پل بروید (میتوانید با ماشین تا نزدیکی پل بروید اما جاده اش خوب نیست و ما پیشنهاد میکنیم ادامه راه را پیاده طی کنید که شاید 700 متر هم نباشد !)

 

درباره محمد

عاشق فناوری ام و طراحی سایت میکنم، از بدقولی بیزارم و خوش قلب و ساده هستم ، همه چیز رو واسه همه میخوام و حسود نیستم ، از آدمهای تازه به دوران رسیده و نمک نشناس متنفرم ! تنهایی رو ترجیح میدم به اینکه با کسایی باشم که سوهان روحم هستند ، برای خودم زندگی میکنم و حرف مردم به هیچ عنوان برام مهم نیست ، راحت نه میگم و تعارفی نیستم ! مسافرت و عکاسی و شب نشینی رو دوست دارم ...

7 دیدگاه ها

  1. دادش خبری ازت نبودمدتی هی میودم ایمیلموچک میکردم تا ببینم مطلب جدیدنزاشتی خیلی قشنگ کاش میتونستم برم ازت ممنون واقعا مرسی نی نی قشنگتم ببوس

  2. سلام، امیدوارم سالم باشید و در آرامش . ممنون، ما مردد بودیم برای آخر هفته به کجا سفر کنیم تصاویر ارسالی شما مارو از تردید خارج کرد چون تا به حال اون خطه از ایران رو ندیدیم. بازم تشکر و قدردانی می کنم. در پناه حق.

  3. سلام. مطلبي نوشته بودم با عنوان گردشگري صنعتي براي تمام فصول. مايلم نظر شما را هم بدانم.

  4. چراآفتابی نمیشی؟

  5. پل پیرتقی من رفتم اما غار ندیدم. تو تصاویر شما یه عکس از غار هست؟ یا من اشتباه میکنم؟ میشه بگید کجاست موقعیت این عار؟

ارسال پاسخ به مطلب

Your email address will not be published.فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد *

*

رفتن به بالای صفحه